Web Sitesi Fiyatları / Web Tasarım Fiyatları

35kod işinizi en iyi şekilde anlayarak rakiplerinizin önüne geçmeniz için en iyi araştırmayı yapar ve hızlı, güvenilir, ömür boyu kullanabileceğiniz internet siteleri üretir.

Standart/Kurumsal firma web sitesi dışında daha kapsamlı ve özel bir internet sitesi ihtiyacınız varsa özel teklif almalısınız. İletişim bilgilerimizden bize e-mail/telefon numaranızı bırakın; sizi dinleyerek isteklerinizi en iyi şekilde anlayıp sağlıklı bir fiyat teklifi sunalım...

Web tasarım fiyatları işinize, ihtiyacınıza, taleplerinize göre şekillenmektedir. Ayrıca ihtiyacınız olan internet sitesini yapmak için kullanılan yazılım dilleri, teknolojiler ve hazırlanan özel altyapının işçilik durumuna göre de maliyeti etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır.

Aşağıdaki fiyat tablosu kimler için uygundur?

  • Firmasını daha kurumsal şekilde tanıtmak isteyenler
  • Blog yazıları, yemek tarifleri vb. içerikler paylaşmak isteyenler
  • E-ticaret sitesi ile 7/24 online mağazaya sahip olmak isteyenler
  • Daha kurumsal, daha profesyonel bir görünüm kazanmak isteyenler
  • Uygun fiyatlarla daha büyük müşteri kitlesine ulaşmak isteyenler


EKONOMİK ⭐ GELİŞMİŞ ⭐ E-TİCARET (**)
FİYATLAR (*) 3.490 TL 4.990 TL 7.990 TL+
HOSTİNG + DOMAİN +300 TL İlk Yıl Ücretsiz İlk Yıl Ücretsiz
SSL SERTİFİKASI
RESPONSİVE TASARIM
YÖNETİM PANELİ
MENÜ SAYFA SAYISI (1) 5 adet 10 adet ÖZEL
ALT SAYFA SAYISI (2) SINIRSIZ SINIRSIZ SINIRSIZ
SEO ALTYAPISI TEMEL GELİŞMİŞ GELİŞMİŞ
E-MAİL HESABI 5 adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
YABANCI DİL MODÜLÜ (3) OPSİYONEL OPSİYONEL OPSİYONEL
BLOG SAYFASI
İLETİŞİM FORMU
HARİTA KONUM BİLGİSİ
WHATSAPP İLETİŞİM LİNKİ
CANLI DESTEK MODÜLÜ
SOSYAL MEDYA LİNKLERİ
SİTE YEDEKLEME HER AY HER AY
TEKNİK DESTEK
TESLİM SÜRESİ (4) 5-10 GÜN 7-14 GÜN 10-20 GÜN
GÜVENLİK YAZILIMI
YILLIK YENİLEME 500 TL +kdv 750 TL +kdv 750 TL +kdv
SİPARİŞ SİPARİŞ SİPARİŞ

ÖNEMLİ BİLGİLER

(*) Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

(**) E-ticaret sitesi ücretleri, ihtiyacınız olan sitenin kategori sayısı / ekstra modül ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir.

(1) Menü sayfa sayısı sizin belirttiğiniz talebe göre ayarlanır. (Örneğin: Anasayfa / Hakkımızda / Hizmetlerimiz / Galeri / İletişim )

(2) Alt sayfa sayısı, ana menü altındaki sayfalardır. (Örneğin: Hizmetler sekmesinin altına sınırsız hizmet seçeneği ekleyebilirsiniz. Veya Ürünler sayfasının altına sınırsız ürün ekleyebilirsiniz.)

(3) Yönetim panelinden manuel kontrol edebileceğiniz her bir yabancı dil için toplam tutara +500 TL eklenmektedir.

(4) Teslim süresi; tarafımıza gerekli tüm bilgi ve dökümanları iletmenizden sonra sitenizin ortalama yapım süresidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Günümüzde 7'den 70'e herkes internet kullanıcısı. Gazetelere/Radyolara reklam vermek, el broşürü bastırmak gibi masraflı yöntemlere gereken kalmadan bir kere web sitenizi açıp ömür boyu kullanabilirsiniz. İnternet sitesi size "Kurumsal ve Profesyonel görünüm" kazandırır. Şirketinizi çok büyük kitlelere kolayca duyurmak, Satışlarınızı arttırmak, 7/24 herkesin sizin hizmetlerinize ulaşmasını sağlamak için bir internet siteniz olmalıdır! İnternet sitenizi 1 kere açarsınız, daha sonra da yayında kalmasını istediğiniz her yıl için yalnızca cüzi bir kira bedeli ödersiniz.
Müşterilerimizin özellikle talebi olmadığı sürece tamamen özel yazılım ile sitelerinizi üretiyoruz. Hazır bir altyapı üzerine siteniz kurulmadığı için Ömür boyu güvenle kullanabileceğiniz web sitesine sahip olmuş oluyorsunuz. Hem de hazır altyapı kullanarak site yapan firmalardan daha uygun fiyatlarla...
Sitenizin yapımına başlamadan önce size katalog üzerinden en uygun olanlarını listeliyoruz. Tıpkı bir mobilya, gelinlik, araba modeli seçer gibi istemiş olduğunuz tasarımı siz belirliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz tasarımı size ve işinize en uygun şekilde revize ederek hazırlıyoruz. Tasarımlar (temalar) tamamen pc, mobil, tablet gibi tüm cihazlara mükemmel uyumlu (responsive) çalışmaktadırlar.
Hazırlayacağımız kolay kullanımlı özel yönetim paneli sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kolayca web sitesini yönetebilir ve daima güncel tutabilir.
Hayır. Birinci yıldan sonra sitenizin yayında kalmasına devam etmesini istiyorsanız, yalnızca yıllık kira (yenileme) bedeli olan barındırma ücreti ödersiniz. Bu şekilde siteniz en az 1 yıl daha yayında kalmaya devam eder.
Evet. Siteniz yayına alınmadan önce size yönetim panelini nasıl kullanabileceğinize dair teknik bilgiler verilmektedir. Daha sonrasında aklınıza takılan soruları cevaplamak için buradayız!
Sitenizin Google gibi arama motorları tarafından kolayca bulunabilmesi için teknik SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapyoruz. Sitenizi güncel tuttuğunuz takdirde, sektörünüzde rakip sayınız çok fazla değilse kısa sürede üst sıralarda çıkabilirsiniz. Rekabetin yoğun olduğu sektörler için gelişmiş SEO ve reklam hizmetleri vermekteyiz.
Standart modüllerin dışında ihtiyaç duyduğunuz özel farklı modüller varsa, bunlar için ayrıca bir fiyatlandırma oluşturarak kodlamasını yapabiliriz.
Sitenizin kodlama süreci boyunca bize vermiş olduğunuz "Hakkımızda", "İletişim" sayfası gibi basit/tek içerikli sayfaların içeriklerin girişlerini yapıyoruz. Ancak sayıca fazla olan ve ilerleyen süreçte de artabilecek "Ürünler", "Duyurular", "Galeri" vb. gibi sayfaların içerik ekleme ve güncellemelerini yönetim panelinden kolayca siz yapabilirsiniz.
Hayır. Zaten bir alan adınız varsa, mevcut alan adınızın yönlendirmesini sunucularımıza yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Yeniden bir domain almaya gerek yoktur.
Hayır. Sunucular içerisindeki dosyalarda özel lisans ve şifre gibi bilgiler bulunmaktadır. Sitenizin en güvenli ve stabil şekilde yayında kalabilmesi için sunucular bizim tarafımızda ve güvencemizdedir.
Sitenizin daha çok kişiye, daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak için Sosyal Medya / Google Reklam hizmetleri vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Yukarıdaki listelenen siteler ağırlıklı olarak firmaların tanıtım / ürün listeleme / kurumsal kimlik kazanmak gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğer bunların dışında daha farklı veya daha gelişmiş özellikte bir siteye ihtyacınız olduğunu düşünüyorsanız teklif formunu doldurabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Web Tasarım Fiyatları, İnternet Sitesi Ücretleri, Özel & Paket Yazılımlar ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken bazı detaylar bulunmakta. Hızlı bir özet geçmek gerekirse...

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tüm sistemlerimiz özel güvenlik yazılımları, hız modülleri, SEO altyapısı üzerine "özel" olarak kodlanmaktadır. Çoğunluğunun yapmış olduğunun aksine, size 1-2 gün içerisinde teslim etmiyoruz. Çünkü daha önce yapmış olduğumuz bir internet sitesinin aynısını sadece logoyu değiştirerek size sunmuyoruz.

  • Her bir kodu titizlikle ve dikkatle yazarız.
  • Hazırladığımız site biriciktir ve size özeldir.
  • Sunucularımızda özel yazılımlar yüklüdür; sitenizin hacklenmesi neredeyse imkansızdır!

Alanında uzman genç, dinamik, hatta dinamit gibi bir ekibimiz var. İsteklerinizi hızlıca anlar, uygular ve size sunarız. Gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda çok iddialıyız!

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz! Siz de profesyonel bir web tasarım firması tarafından çalışmayı düşünüyorsanız; bizimle iletişime geçin.

Hedefimiz her zaman 100% müşteri memnuniyeti oldu; ancak bunu başardığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Örneğin kendi işiniz için bir web sitesi açtırmak istiyorsunuz. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra artık ortak bir noktada buluşuyoruz. Siz ne kadar iyi bir siteye sahip olursanız o kadar mutlu olursunuz; biz sizin sitenizi ne kadar iyi yaparsak o kadar mutlu oluruz. Çünkü yapmış olduğumuz siteler sadece size ait değil; aynı zaman da bizim de referansımız. Bu bilinçle hareket ediyoruz ve işinizi önemle hazırlıyoruz.

Aklınıza gelmiş olabilir:

Eğer daha farklı bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bunu bize detaylıca anlatmanız gerekiyorsa; lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi dinleyip en iyi şekilde anlayarak detaylı bilgi vereceğimize emin olabilirsiniz!
Web sitesi fiyatlarını etkileyen bir çok unsur bulunmaktadır. Araba örneği üzerinden gidelim: Arabanızın modeline göre ortalama fiyatları bellidir. Arabanıza ekstra navigasyon, ses sistemi, jant, cam filmi vb. taktırmak isterseniz maliyeti artacaktır. Aynı şekilde; (standart) internet sitelerinin de ortalama bir maliyeti vardır; ancak sitenize eklenen ekstra her türlü özellik sonrasında (yabancı dil modülü, sanal pos entegrasyonu, ekstra sayfalar vb. gibi) işçilik ve teslim süresi arttığı için fiyatlandırmalar da haliyle artmaktadır.
Öncelikle nasıl bir internet sitesi açtırmak istediğinizi belirleyin, imkanınız varsa sizinle benzer sektörde yer alan rakipleriniz web sitelerini inceleyin. Daha sonrasında kendi sitenizde bulunmasını istediğiniz sayfalar, özellikler gibi detayları kararlaştırın. Elde ettiğiniz tüm bu bilgilerin sonrasında işlerin ilerlemesi için daha sağlıklı bir rota oluşturulabilir.

izmir web sitesi, ankara, bursa, istanbul ve Türkiye'nin her yerine profesyonel olarak internet sitesi hizmetleri sunmaktayız. Üstelik tamamen özel, sıfırdan kodlanmış altyapılar ile. Eğer bir web sitesi açtırmayı düşünüyorsanız, iyi bir tasarım, yazılım & reklam ajansı ile çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde farklı firmalar ile yeniden bir internet sitesi açtırmak durumunda kalırsınız ve gereksiz ücretler ödemiş olursunuz. Ayrıca zamanınız kaybolur.

Peki bunun kararını nasıl verebilirsiniz? Sizlere Gerek İzmir internet sitesi firmaları, İstanbul web tasarım firması, Ankara web yazılım reklam ajansı; gerekse diğer iller arasında seçim yaparken ulaşabileceğiniz en iyi sonuçlara "en kısa" sürede ulaşma garantisi verebiliriz. Bunu referanslarımıza göz atarak anlayabilirsiniz. SEO konusunda %95 gibi çok başarılı bir istatiğimiz bulunmaktadır. Web siteniz çok kısa süre içerisinde Google, Yandex gibi arama motorlarında en üst sıralara çıkar ve daha büyük müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Hazır web sitesi paketleri mi? Özel internet sitesi paketi mi? Sorusuna en iyi yanıt her zaman "size özel" yapılmış olan, özel web yazılımlardır diyebiliriz. Sadece size ait olan bir internet sitesi ile kolayca üst sıralara çıkabilirsiniz. Üstelik hazır web paketleri güvensizdir ve kullanışsızdır. Yavaş, güvenlik zaafiyetleri bulunan bir internet sitesini kimse istemez. Dolayısı ile internet sitesi fiyatları konusunda tekrar tekrar ücret ödememek adına her zaman sıfırdan yazılımları tercih etmenizi öneririz.

İzmir hazır web tasarım paketleri, internet sitesi paket fiyatları, script ücretleri, ücretsiz hosting domain; responsive tasarım yönetim paneli SEO hizmeti, kurumsal kimlik çalışmaları firma şirket web sitesi ile birlikte rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalamanız için buradayız! Avukat, Sağlıklı, Mühendis, Mimar, Hukuk Bürosu web sitesi; ayrıca dernek/okul/belediye/siyasi web siteleri, mobilya/iç mimar/dekorasyon internet sitesi hizmetlerinin yanında Anaokulu - Emlak İnşaat - Kuaför (Güzellik Salonu) - Butik Otel (Pansiyon), Spor Salonu, Sürücü Kursu ve Veteriner internet sitesi gibi de bir çok hizmet alanına hizmet vermekteyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim...