İnternet sitesi tasarım & Yazılım & SEO & Kurumsal Kimlik

İzmir'de web tasarım, web yazılım alanlarında bir çok firma bulunmaktadır ancak 35kod size hedef odaklı, rakiplerinizin önüne geçmeniz için en iyi araştırmayı yaparak hızlı, güvenilir, ömür boyu kullanabileceğiniz internet siteleri üretir.

Günümüzde hemen herkesin artık bir web sitesi bulunmakta. İnternet siteleri size daha profesyonel bir görünüm kazandırır. Bunun yanında sizin için en iyi reklam organı da internettir. Her gün milyonlarca insan internette çevrimiçi aramalar yapmaktadır. Bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlar 7'den 70'e herkesin elinde. İnternet bu kadar güçlüyken, sizin neden bir web sitesini olmasın?

Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

35 Kod; diğer firmaların aksine sizlere sıfırdan, özel kodlama hizmeti sunar. Günümüzdeki firmaların neredeyse hepsi "hazır altyapılar" kullanarak sitelerinizi birkaç gün içerisinde özensizce teslim eder; bunu doğru bulmuyoruz.

Biz tüm müşterilerimize görüşmelerimiz sonucunda aldığımız bilgileri not ederek en özel hizmeti sunmak için detaylıca planlama yapar, rakiplerinizden önde olmanız için araştırma ve çalışmalar yapar, Google'de üst sıralarda çıkmanız için SEO çalışmaları yapar ve 100% müşteri memnuniyeti için çok çalışırız.

Gözü Zirvede Olanların Tercihi!

Web tasarım, web yazılım, sunucu bakımı, kurumsal kimlik çalışmaları, SEO çalışmaları, sosyal medya yönetimi ve tüm diğer hizmetler kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılmalı ki başarı sağlamak hayal olmasın. Sahip olacağınız internet sitesi, sizi ömür boyu temsil edecektir. Bir ev alırken, bir araba alırken nasıl ki tüm detaylarıyla araştırma yapılıyorsa, web tasarım firması seçerken de aynı özenle araştırma yapmanızı öneriririz.

Yaptığımız siteler tüm cihazlara mükemmel uyum sağlaycak şekilde "responsive tasarım" olarak hazırlanmaktadır. Sitenize hangi cihazdan girilirse girilsin (bilgisayar, telefon, tablet vb...) siteniz otomatik olarak en iyi görünüme optimize edilecektir. Böylece sitenize girenler, en kolay şekilde sitenizi kullanabileceklerdir.

İLETİŞİME GEÇ


Kafanız Ağrımasın...

"Site sahibi olmak, dövme yaptırmaya benzer." Yaptırmak istediğiniz dövmeyi ve yaptıracağınız yeri iyi seçmez iseniz pişman olup sildirmeye çalışırsınız. Bu da ekstra bir maliyet, uğraş ve sağlıksız bir işlem olacaktır.

Site açtırırken de nasıl bir site istediğinizi iyi planlayın ve yaptırmak istediğiniz web tasarım ve yazılım firmasını doğru seçtiğinizden emin olun. Unutmayın, siteyi 1 kere açtırıp ömür boyu kullanmak da sizin elinizde; özensiz bir işçilik ile açtırdığınız siteyi tekrar tekrar yeniden yaptırmak veya tamamen ortadan kaldırmak da...

Kıssadan hisse:

Bir internet sitesi sahibi olmak istiyorsanız bunu belli bir plan çerçevesinde, ne istediğini bilerek ilk adımı atmak oldukça önemlidir. Diğer bir adımınız ise, bu yolculukta kiminle yürüyeceğiniz olmalıdır. Biz tüm müşterilerimiz ile uzun bir yol paylaşıyoruz. Sizin işinizi teslim ettikten sonra sırt çevirmeyip, yolculuğunuz boyunca ihtiyacınız olan destek, fikir ve yardımları size sağlıyoruz.

Rekabetin yüksek olduğu bu pazarda, sizi en öne taşıyalım! İşi bir bilene bırakın... Detaylı bilgi, soru, fikir ve tüm her şey için bizimle iletişime geçin:

35 Kod - Hakkımızda

izmir web tasarım, izmir web yazılım, internet sitesi, web sitesi, web tasarım, izmir web tasarım firmaları, e ticaret sitesi, kurumsal web sitesi, firma internet sitesi, firma web sitesi, uygun web sitesi, mobilya aksesuar internet sitesi, izmir web sitesi, web sitesi fiyatları, ankara web tasarım, istanbul web tasarım, bursa web tasarım Etiketler: izmir web sitesi, izmir konak buca web tasarım web sitesi, buca urla foça gaziemir, karabağlar web sitesi ankara çankaya, web yazılım internet sitesi reklam ajans seo firmaları, en iyi web sitesi firma izmir, hızlı web sitesi, hızlı internet sitesi, acil web sitesi, en iyi internet sitesi firmalar, en iyi web tasarım yazılım ajans, firma web sitesi, firma internet sitesi, profesyonel web yazılım, kurumsal web yazılım, hazır web paketleri, internet sitesi fiyatları