İzmir Web Tasarım Yazılım

İzmir Web Tasarım Yazılım

03 Ocak 2019   Kategori : Tasarım

35 Kod - Web Tasarım ve Yazılım, İzmir web tasarım, izmir internet sitesi, izmir web yazılım, özel yazılım, bütçeye uygun hedef odaklı hızlı güvenilir web sitesi hizmeti sunan, kaliteli, güvenli ve hızlı çözümler üretir.

Günümüzde gerek eTicaret web sitesi, gerek blog web sitesi, gerek kişisel web sitesi, kurumsal web sitesi, firma web sitesi olsun; internet oldukça yaygın ve güçlü bir iletişim aracı haline geldi.

İzmir'de onlarca web tasarım, internet sitesi hizmeti sunan ajansların-firmaların önünde, daima hızlı ve çözüm odaklı hizmerler sunan 35 Kod, genç ve dinamik bir ekibe sahip. Sizlerin amaçları, hedefleri doğrultusunda daima en iyi hizmeti sunarak 100% müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışıyor.

Web sitesiniz, internet üzerinde sizi temsil eden en büyük reklam aracınız. Bu aracı en iyi şekilde kullanabilmek için doğru bir web tasarım firması ile çalışmanız önemli olacaktır.

Çünkü açtırdığınız internet sitesini birkaç ayda bir değiştirmek zorunda kalmak ya da hackerlerin saldırısı altında olmayı istemezsiniz. Güvenilir hizmet sağlayan, isteklerinize göre çalışan, uygun fiyatlı hizmet veren bir firma ile çalıştığınız takdirde, açtırdığınız bu site sayesinde adınız daha da ön plana çıkacak.

35 Kod, hazır altyapılar-scriptler, çalıntı kodlar kısacası güvensiz ve yavaş siteler sunmaz. Tüm müşterileri için sıfırdan özel kodlama, yazılım yapar. Böylece hedef odaklı, hızlı, güvenli ve ömürlük web sitelerine sahip olursunuz.

 

İzmir Web Sitesi Fiyatları

İzmir'de web tasarım fiyatları, açtırmak istediğiniz internet sitesinin özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Örneğin bir E-Ticaret sitesinin yapımı 30-45 gün arasında sürüyorsa; başka bir standart kurumsal internet sitesi ise 10-15 gün arasında vakit alıyorsa bu "teslim süresi" durumu fiyatı etkileyen başlıca faktörlerden birisidir.

Sağlıklı bir fiyat belirlemek için gereken bazı sorular var, bunların cevaplarını verdiğiniz takdirde; sizin istediğini projenin hakkı olan en doğru fiyat teklifi hazırlanabilir.

  1. Nasıl bir web sitesi istiyorsunuz? Örnek gösterebileceğiniz siteler varsa linkleri nelerdir?
  2. Sitenizde ne gibi özellikler bulunmalı?
  3. Sitenizde hangi sayfalar bulunmalı?
  4. Nasıl bir tasarım istiyorsunuz?
  5. Teslim için belli bir süre belirlediniz mi?
  6. Sitenizde ekstra diller bulunacak mı?
  7. Sitenizde ekstra istediğiniz hizmetler var mı? (SEO, sosyal medya yönetimi, site yöneticiliği, kurumsal kimlik çalışmaları vb...)

Yukarıdaki sorulara bulduğunuz cevapları sitemizden fiyat teklifi almak için belirttiğiniz takdirde, sizin siteniz için en uygun olan fiyat çalışması yapılacaktır. Bu sayede gereksiz yere fazladan ödeme yapmak zorunda kalmayacak, işinize en uygun fiyatı ödeyerek profesyonel bir web sitesi sahibi olabileceksiniz.

 

İzmir Web Tasarım, İzmir Web Sitesi, İzmir İnternet Sitesi, İzmir Web Tasarım Firmaları, Web Tasarım Ajansları, izmir internet sitesi, internet sitesi fiyatları, uygun web sitesi, uygun internet sitesi, web sitesi fiyatları, web tasarım fiyat teklifi al


Önceki Yazı : Big Data (Büyük Veri) Nedir?

Sonraki Yazı : Yarım Saat Uyku ile Enerjinizi Toplayın!