35 KOD 3. Yılını Kutluyor!

35 KOD 3. Yılını Kutluyor!

27 Mayıs 2019   Kategori : Yazılım

35 KOD, İzmir web tasarım izmir internet sitesi firmaları ve reklam ajansları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek ve mutlak müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığı bu yolda 3. yılını kutluyor!

www.35kod.com alan adıyla 3. yılında Türkiye'nin her noktasında, her sektörde profesyonel işlere imza atmaktan mutluluk duyuyoruz... Bugüne kadar kişisel, kurumsal yüzlerce projeyi başarıyla sonuçlandırdık ve internetin zengin dünyası içerisinde üst sıralara taşımaktan onur duyduk. Genç ve dinamik ekibimizle en hızlı, güvenilir hizmeti her zaman güler yüzle sunduk ve çalışmalarımıza yola çıkarken içimizde bulunan aynı heyecan ve çalışma azmi ile daima en iyisi için çok çalışmaya devam edeceğiz.

Bugüne kadar çalışmış olduğumuz bazı firmalara göz atmak için sitemizin "Referanslar" menü başlığından, neler yaptığımız hakkında fikir sahibi olmak için "Hizmetlerimiz" sayfasından ve en iyi fiyat garantisi ile profesyonel bir web sitesi sahibi olmak için "İletişim" sayfasından veya "Teklif Al" sayfasından bize iletişim bilgilerinizi form aracalığı ile bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım ve Yazılım - Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, SEO Hizmeti alanlarında ve Özel yazılım, Paket yazılımlar, blog web sitesi ve diğer tüm istekleriniz, sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.


Önceki Yazı : İnterneti Güvenli Kullanmanın Yolları


Yazıyla ilgili yorum bırak