35 KOD 3. Yılını Kutluyor!

35 KOD 3. Yılını Kutluyor!

27 Mayıs 2019   Kategori : Yazılım

35 KOD, İzmir web tasarım izmir internet sitesi firmaları ve reklam ajansları arasında sizlere en iyi hizmeti vermek ve mutlak müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığı bu yolda 3. yılını kutluyor!

www.35kod.com alan adıyla 3. yılında Türkiye'nin her noktasında, her sektörde profesyonel işlere imza atmaktan mutluluk duyuyoruz... Bugüne kadar kişisel, kurumsal yüzlerce projeyi başarıyla sonuçlandırdık ve internetin zengin dünyası içerisinde üst sıralara taşımaktan onur duyduk. Genç ve dinamik ekibimizle en hızlı, güvenilir hizmeti her zaman güler yüzle sunduk ve çalışmalarımıza yola çıkarken içimizde bulunan aynı heyecan ve çalışma azmi ile daima en iyisi için çok çalışmaya devam edeceğiz.

Bugüne kadar çalışmış olduğumuz bazı firmalara göz atmak için sitemizin "Referanslar" menü başlığından, neler yaptığımız hakkında fikir sahibi olmak için "Hizmetlerimiz" sayfasından ve en iyi fiyat garantisi ile profesyonel bir web sitesi sahibi olmak için "İletişim" sayfasından veya "Teklif Al" sayfasından bize iletişim bilgilerinizi form aracalığı ile bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Web tasarım - yazılım, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, afiş, kartvizit, baskı reklamcılık vb...), SEO çalışmaları için ve diğer tüm web projeleriniz için seçmiş olduğunuz firma çok önemli olacaktır çünkü bir interneti açtırdıktan sonra tekrar tekrar yenilemek, sorunlarıyla baş etmek istemeyeceksinizdir. Memnun kaldığınız firma ile ömür boyu çalışmak hem işlerinizi daha da hızlandıracak, hem kafanızdaki soru işaretleri kolaylıkla çözülecektir ve sizi rahatlatacaktır. İşinize en uygun çözümleri size sunalım.

 

İzmir Web Tasarım ve Yazılım - Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, SEO Hizmeti alanlarında ve Özel yazılım, Paket yazılımlar, blog web sitesi ve diğer tüm istekleriniz, sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.


Önceki Yazı : İnterneti Güvenli Kullanmanın Yolları

Sonraki Yazı : Sosyal Medya'nın Önemi