Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

26 Ocak 2017   Kategori : Genel

Günümüzde internet, en yaygın iletişim aracı. Bugün 7'den 70'e herkesin elinde bir akıllı telefon-tablet ve bilgisayar bulunmakta. Hal böyle iken, bu kadar geniş kitlenin bulunduğu bir mecrayı sadece iletişim aracı olarak değil, reklam için de en iyi platform olarak düşünebiliriz.

Bir afiş-broşür bastırarak, bastırdığınız adet kadar insana ulaşabilirsiniz. (ellerinden avuşturup atmadıkları sürece) Ancak bir web sitesi ile limitsiz insana ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Günümüzde neredeyse her işletmenin, firmanın hatta kişilerin kendi adlarına ait siteleri olduğunu düşünürsek, web sitesine sahip olmamak bir eksiklik olarak görülebilir.

Web Sitelerinin Önemi

  • Profesyonel Görünüm : Bugün bir web sitesine sahip olmak, sizi yenilikçi ve daha profesyonel bir görünüme kavuşturacaktır.
  • Ekonomik Reklam : Web siteleri, uygun maliyetle yapılabilecek en iyi reklamdır.
  • Güven ve İtibar : Müşterilerinizin güven ve itibarını kazanmak için web sitenizin olması çok önemlidir.
  • Kolay İletişim : Ziyaretçileriniz telefon-fax-adres gibi bilgilerinize kolay ulaşır.

 

35 Kod - Web Hizmetleri olarak sizi internet dünyasında en iyi temsil edecek web sitesini hazırlayabileceğimizi bilmenizi isteriz. İletişim sayfamızdan telefon numaramıza veya e-mail adresimize bir mesaj bırakarak web sitesi sahibi olmanız için gereken ilk adımı atabilirsiniz.


Önceki Yazı : Hosting Nedir?

Sonraki Yazı : Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli