Nasıl Web Sitesi Açılır?

Nasıl Web Sitesi Açılır?

31 Ağustos 2020   Kategori : Genel

Günümüzün en önemli reklam kaynağının artık internet olduğunu ve internet sitesi açmak ne kadar doğru bir strateji bunun herkes farkında. Peki web sitesi nasıl açılır, web sitesi fiyatları nedir, en ucuz web sitesi nasıl açılır?

Eski dönemleri hatırlayalım... Firmaların isimleri radyo reklamlarında duyulur, gazetelerin reklam köşelerinde ve kartvizin-ilan gibi afişlerde yazılırdı. Bu reklam tipine ayırılan bütçe ile müşteri geri dönüşünü ancak radyonun reklamında veya gazetenin reklam köşesinde şans eseri size denk gelirse alabilirdiniz. Ancak yeni dönem internetin gücü ile her yaştan, her kesimdeki insanların elinin altında bulunan telefon-tablet-bilgisayar gibi cihazlar ile birlikte reklamcılık anlayışı bambaşka bir boyuta taşındı. Artık radyoda reklamınız 10-20 saniyelik bir sesten, gazete küpüründeki 50-100 kelimeden, sokak sokak yerlerde dağılmış reklam afişlerinden ibaret olmayacak. Artık benzer reklam ücretleri ile (hatta daha az maliyetler ile) internet denilen dünyada "online:çevrimiçi" olarak her an, her saniye, milyonlarca insana sesinizi duyurabilme şansınız olacak. Peki, nasıl olacak?

İzmir Web Tasarım Firmaları, İnternet Reklam Ajansı

35 Kod, alanında uzman yazılımcılar-tasarımcılar ve reklamcılar ile birlikte "siz değerli müşterilerimize" en iyi fiyat garantisi ve en iyi hizmet sunumu ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile var gücüyle çalışmaktadır. "İyi de, neredeyse herkes aynı cümleleri kuruyor..." diye düşünmeye hakkınız var; buna en iyi cevabı yıllardır çalıştığımız, sadece tek bir iş teslimi ile kalmayıp hala iletişimde kalarak yeni projelerini özenle hazırlayıp teslim ettiğimiz müşteri çevremiz ile verebiliriz. Yaptığımız her iş, bizi en iyi temsil edecek referansımızdır. Bu bilinç ile çalışarak size en iyi projeleri sunuyoruz ve yeni müşterilerimize de bu bilincin haklı gururuyla yaptığımız tüm çalışmaları gösteriyoruz.

İzmir'de web tasarım firmaları, yazılım firmaları, internet reklam ajansları bulunuyor ancak 35 KOD parıldayarak öne çıkmaktadır. Çünkü yaptığı her iş "sıfırdan, özel kodlama" yazılımlardır. Herhangi bir "hazır altyapı kullanılmamaktadır." sizlere hazır web sitesi paketleri değil, sizi dinleyerek sıfırdan kodlamaya başlanarak hazırlanan özel projeler sunulmaktadır.

 

SEO Çalışmaları

Daha önce yazdığımız SEO Nedir? adlı blog yazısı ile SEO (Arama motoru optimizasyonu) nedir, SEO çalışmaları nasıl yapılır, SEO ne işe yarar, SEO fiyatları nedir? Gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. SEO ile internette yayında olan web siteniz ile Google'de kolayca görünebilirsiniz. Örneğin: "ABC Mimarlık" adıyla İzmir'de mimarlık işleri yapan bir firmasınız. Google'de "izmir mimarlık", "izmir mimarlık firmaları" gibi arama yapıldığı zaman üst sıralarda çıkmak istiyorsunuz. Google, Yandex, Bing gibi arama motorları tarafından kolayca bulunabilmek, istediğiniz kelimelerde kolayca üst sıralara çıkabilmek ve müşteri potansiyelinizi katlayabilmek için SEO ve sosyal medya reklamcılığı gibi çalışmalar yapılmalıdır. Siz ne kadar üst sıralarda çıkarsanız, siteniz o kadar kolay bulunur ve daha fazla kişi sitenize girebilir.

 

Web Sitesi Sahibi Olmak İstiyorum  

Kalite web tasarım firmaları ile çalışmak her zaman size fayda sağlar. Böylece bir kere açmış olduğunuz web sitesini tekrar tekrar yeniletmek yerine "ömür boyu güven ile" kullanabilir, beklenmedik çalışmalar ile gereksiz paralar ödemekten kurtulabilir, siteniz zararlı kişiler tarafından hacklenmeden güvenle yayın hayatına devam edebilir.

35 KOD olarak, tüm cihazlara (telefon, tablet, bilgisayar vb...) tam uyumlu çalışan responsive tasarımlar ile yenilikçi görünüm + sitenizi daima güncel tutabilmeniz için -size özel hazırlanacak- kolay kullanımlı, gelişmiş yönetim paneli ile birlikte anahtar teslim olarak -en iyi fiyat garantisi- ile kısa sürede hazırlanır.

 

Hemen fiyat teklif formumuzu doldurun, sizi arayalım ve isteklerinizi dinlemek için en kısa sürede size ulaşalım ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.


Önceki Yazı : Elon Musk'ın çılgın projesi: Neuralink

Sonraki Yazı : Web Sitesi Nasıl Kurulur?