Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

28 Ekim 2020   Kategori : Yazılım

Web sitesi nasıl kurulur, internet sitesi nasıl açılır? Web sitesinin faydaları nelerdir, en ucuz web sitesi nasıl açılır?

Günümüzde internet dünyasına adım atarak web sitesi sahibi olan milyonlarca insan ve firma bulunmakta. Web sitesi sahibi olmak size çok büyük faydalar sağlamaktadır. Neden ve nasıl diye soracak olursanız hemen özetleyelim.

Web sitesi sahibi olmanın faydaları:

  • En düşük bütçe ile en büyük kitleye ulaşma şansı
  • Daha profesyonel ve kurumsal bir görünüm
  • Kolay ulaşılabilirlik (İnsanlar adınızı daha kolay bulur, Google'de üst sıralarda çıkarsınız, iletişim bilgilerinize daha çabuk ulaşım sağlanır vb...)
  • Yaptığınız işleri / ürünleri insanlara çok hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz
  • Bir internet sitesi sahibi olursanız; insanlar size daha kolay ulaşabilecekler. İnternet sitesi olmayan veya eskimiş/kötü görünen web sitesi sahibi olan rakip firmalarınızın önüne daha kolay geçebilirsiniz.
  • Yeni bir ürün çıkarttığınız zaman veya yeni bir proje yaptığınız zaman bunları yeni yeni kataloglara bastırmak yerine tek tıkla web sitenize yükleyerek baskı maliyetinden ve zamandan tasarruf edebileceksiniz.
  • E-ticaret sitesi açmayı düşünürseniz; elektrik-su gibi masrafları olmadan 7/24 açık olan online ve sanal bir mağaza sahibi olmuş olursunuz. Müşterileriniz ister öğlen, ister gecenin bir yarısı ürünlerinizi satın alabilir. 

Müşteri potansiyelinizi arttırmak, ürünlerinizi daha hızlı satmak, projelerinizi/referanslarınızı daha kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlayabilmek, kurumsallık değerinizin üzerine değer katabilmek ve en düşük maliyet ile kitlelere adınızı duyurabilmek, sosyal medyada daha büyük yer sahibi olabilmek için internet sitesi sahibi olmak büyük önem taşımaktadır.

 

İnternet sitesi sahibi olmak mı istiyorsunuz?

Çok kolay. İzmir web tasarım ve yazılım, internet sitesi / web çözümleri gibi konularda akla ilk gelen firmalardan olan 35 KOD, sizlere zamanında teslim - memnuniyet garantisi - istediğiniz işin hakkı olan en uygun fiyat garantisi ile en iyi çözümleri üretmek için bekliyor...

Sadece nasıl bir web sitesi istediğinizi / işinizi - sektörünüzü / hayalinizi anlatın ve arkanıza yaslanın. Size tüm detayları ile yapılacak hizmetleri açıklayarak karşılıklı bilgi paylaşımı sonrası yazılı bir proje taslağı ile birlikte çalışmalara hızla başlanacak. Üstelik daha siteniz yayına girmeden önce, teslim zamanında nasıl bir internet sitesine sahip olacağınızın da demosunu (ön gösterimini) bileceksiniz.

Hemen teklif alın web internet dünyasında atılacak ilk adımı atın.

 


Önceki Yazı : Nasıl Web Sitesi Açılır?

Sonraki Yazı : WhatsApp Sözleşmesi Nedir, Maddeleri Nelerdir?