Opera'nın yeni tarayıcısı: Opera Touch

Opera'nın yeni tarayıcısı: Opera Touch

13 Mayıs 2018   Kategori : Haber

Opera, Android için tek elle kullanıma uygun yeni bir mobil tarayıcıyı kullanıma sundu! Tek elle kullanım kolaylığı sunan akıllı arayüzü ile Chrome'ye ciddi bir rakip olarak görünüyor.

Opera Touch neler sunuyor?

Opera’nın yeni tarayıcısı, akıllı telefonlarda Opera’nın masaüstü sürümü ile birlikte çalışmak için tasarlandı. Telefonun kamerasını kullanarak PC‘de yer alan Opera uygulamasındaki QR koda tarattığınızda, masaüstü sürümü ile birlikte kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Tarayıcıyı açtığınızda arama bölümü aktif olarak geliyor ve klavye her seferinde otomatik olarak açılıyor. Böylece tek elle direkt yazmaya başlayabiliyorsunuz.

Tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan tarayıcıda, web siteleri arasında tek parmağınız ile geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Ayrıca Opera Touch'un resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Flow Nedir?

Flow, telefonunuzda Opera Touch ile PC'nizdeki Opera arasında bağlantılar, fotoğraflar ve videolar göndermenize olanak tanıyan yeni bir özellik. Opera Flow, mobil ve masaüstü tarayıcıların senkronizasyonunu engellemeyi, ek olarak kendinize e-posta göndermenizi engellemeyi amaçlıyor. Flow'u çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey, masaüstü tarayıcınızdaki QR kodunu Opera Touch ile taramak.

Opera Touch, bugün Android'de kullanıma sunuluyor. Uygulamayı, buradan indirebilirsiniz. Ayrıca Opera, Opera Touch iOS versiyonunun yakında geleceğini de deklare etti.


Önceki Yazı : PayPal'a Alternatif Siteler

Sonraki Yazı : Uber "Uçan Taksi" için NASA ile Anlaştı