PayTR Sanal Pos & Ödeme Sistemleri

PayTR Sanal Pos & Ödeme Sistemleri

24 Aralık 2021   Kategori : Genel

Ücretsiz sanal pos firmaları arasından adını en önde duyuran isimlerden olan PayTR'nin sunduğu çözümler ve avantajlardan bahsedeceğiz...

Sanal Pos denildiği zaman akla en başta gelen firmalardan olan PayTR'nin avantajları saymakla bitmez. Yazının detaylarına geçmeden önce sanal poslar hakkında daha detaylı bilgiye göz atmak istersenizbir önceki yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz: Sanal Pos Nedir? Güvenilir Mi?

 

> PayTR Hakkında

PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. 2009 yılında kurulmuş olan PayTR; 2021 yılı itibariyle 50.000'den fazla üye işyerine ödeme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca iş ortakları arasında Akınsoft, Akakçe, İdeasoft, Ticimax, T-soft gibi büyük isimler de yer almaktadır. 

 

> PayTR Güvenilir Mi?

PayTR, PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve profesyonel ekibiyle hem mağazaların ödeme güvenliğini, hem de mağaza müşterilerinin kart güveniliğini sağlamaktadır. Ayrıca online ödemelerde sahtecilik (fraud) önleme, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile güvenli bir ödeme ortamı sunmaktadır. 

 

> PayTR Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

.Ücretsiz Sanal Pos

PayTR Sanal POS entegrasyonunda aidat, aylık/yıllık vb. gizli ücretler bulunmamaktadır.

.Hızlı Entegrasyon

WordPress (WooCommerce), Opencart, Magento, PrestaShop gibi ücretsiz e-ticaret çözümlerine "hazır modüller" ve "örnek kodlar" sayesinde entegrasyon süreçleriniz çok hızlı ve kolay işler.

.Güvenli Ödeme

SSL, sahtecilik (fraud) önleme, kart güvenliği özellikleri ile ödemeleriniz gönül rahatlığı içerisinde PayTR tarafından sağlanırken hem kendiniz hem de müşterileriniz için güvenlik endişeniz kalmaz.

.Ödeme Alternatifleri

Yurt içi ve yurt dışı tüm kredi kartları, banka kartları, Havale/EFT ve daha bir çok ödeme yöntemine ek olarak BKM Express / Masterpass / Tosla gibi alternatifler sunmaktadır.

 

> PayTR Ücretli Mi, Komisyon Oranları Nasıl?

PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri sizlere tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. PayTR'ye yaptığınız başvuru sonrası size verilen en uygun komisyon oranları ile ödemelerinizi alabiliriniz. Üstelik Ertesi Gün Ödeme gibi çok da güzel bir avantajı bulunmaktadır.

 

> PayTR Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

.Kolay Başvuru

PayTR Sanal POS başvuru yapmak çok kolay! www.paytr.com adresinde “hemen başvur” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alır

.Online Üyelik

Başvurunuzun kabulü ardından, e-posta adresinize gönderilen teklifimizi onaylamanız ve üyelik için gerekli belgeleri aynı e-postadaki link üzerinden sisteme yüklemeniz ardından, PayTR Sanal POS üyeliğiniz aktif edilir. Geriye son bir süreç kalıyor!

.Hızlı Entegrasyon

İşletmeniz için gerekli entegrasyon ve teknik düzenlemeler ilgili ekiplerimizin desteği ile yapıldıktan sonra, PayTR Sanal POS ile ödeme almaya başlayabilir, artık PayTR ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

> PayTR Sanal Pos için Gerekli Evraklar

ŞİRKETLER İÇİN ŞAHIS İŞLETMELERİ İÇİN
Vergi Levhası Vergi Levhası
Ortakların Kimlik Görüntüleri Kimlik Görüntüsü
İmza Sirküleri İmza Beyannamesi
Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak
Ticaret Sicil Gazetesi  

 

Hemen PayTR Üye İşyeri Olup, "Ertesi Gün Ödeme" Avantajından Faydalanmak İçin Tıklayın: 

Sanal POS ve Ödeme Çözümleri | PayTR


Önceki Yazı : Sanal Pos Nedir? Güvenilir Mi?

Sonraki Yazı : 2021'de En Popüler Yazılım Dilleri