SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti Fiyatları

12 Mart 2021   Kategori : Genel

Web sitesi SEO çalışması hizmeti ile siteniz Google'de çıksın; İzmir - Ankara - Bursa - Ankara - İstanbul SEO fiyatları nasıldır? SEO maliyet hesapla...

Daha önce SEO Nedir? adlı bir makale yayınlamıştık, SEO ne işe yarar? SEO faydaları nedir? SEO nasıl yapılır? gibi sorulara cevap bulmak için makalemize göz atabilirsiniz. 

SEO'nun faydaları saymakla bitmez ancak en kısa tabir ile "Sitenizi, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında en üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmalar." diye özetleyebiliriz. 

Peki SEO'nun faydaları neler? SEO ne işe yarar?

Sitenizde yapılan SEO çalışmaları ile daha çok ziyaretçi kazanır, daha çok kişiye ulaşır, blog yazılarınız, ürünleriniz ve sitenizde yer alan diğer tüm içerikler daha kolayca bulunur olur. Örneğin bir e-ticaret siteniz var; insanlar sizin ürünlerinizi internette kolayca bulamazlarsa beklediğiniz satış rakamlarına ulaşmanız güç olacaktır. Ancak sitenizde yapılan doğru çalışmalar sayesinde ürünleriniz hedef kitle müşterilerinize ne kadar çok ulaşırsa, satış yapmanız da o kadar kolaylaşacak ve sitenizden en iyi verimi alabileceksiniz!

Benzer şekilde; avukat, sağlıkçı (doktor, veteriner, hekim vb.), mimar, mühendis, yazılımcı gibi yetkinliklerinize ve bulunduğunuz sektörün alanına göre rakipleriniz çok fazla ve web siteleri üst sıralarda çıkıyor. Bu durum sizin için bir dezavantaj oluyor, ancak adınıza ait güzel hazırlanmış ve iyi yapılmış SEO çalışmaları ile adınızı/firmanızı/şirketinizi internette kolayca duyurabilirsiniz.

 

SEO Fiyatları, Maliyetleri Nasıl?

Bu sorunun cevabını öğrenmek için öncelikle sitenizin kategorisi, hedef kitlenizi, sektörünüzü, rakiplerinizi ve öne çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri öğrenmemiz gerekiyor. Örneğin biz 35KOD.com ekibi olarak İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye web tasarım, web yazılım, internet sitesi, e-ticaret sitesi, kurumsal kimlik çalışmaları, SEO çalışmaları, sosyal medya reklamcılığı gibi hizmetler sunmaktayız. Rakiplerimize kolay ulaşabilmek için de "izmir web tasarım, izmir web yazılım, internet sitesi fiyatları, kurumsal firma web sitesi, izmir reklam ajansları" gibi anahtar kelimelerde ön planda olmak zorundayız. Sadece İzmir'de bile yüzlerce hatta binlerce web tasarım & reklam ajansı, freelance tasarımcılar bulunmakla birlikte; tüm Türkiye üzerinde düşündüğümüz zaman devasa rakip kitlesi ile karşılaşıyoruz. Dolayısı ile SEO çalışmalarının maliyetlerini en aza indirmek için yapılabilecekler arasında daha yakın-yerel anahtar kelimelere odaklanmak. Örneğin: "izmir konak reklam ajansı, alsancak web sitesi firmaları, karşıyaka firma sitesi" bu örnekteki gibi hedef kitlemiz ne kadar yerel olursa, ulaşabilecek tatmin edici sonuçlar da daha hızlı ve az maliyetli olacaktır.

Bir e-ticaret siteniz olduğunu düşünelim; karşınızda trendyol, n11, hepsiburada, gittigidiyor, çiçeksepeti gibi çok büyük isimli rakipleriniz ortaya çıkıyor. Bu firmalar her ay milyonlarca lirasını reklama ayırıyorlar. Dolayısı ile pazara giriş yaparken bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

 

Sağlıklı bir fiyat teklifi almak, bütçenizi en iyi şekilde değerlendirerek paranızı boşa harcamadan güzel bir noktaya gelmek için SEO & Danışmanlık çalışmalarımızdan yararlanmanızı öneriyoruz. 35 KOD ekibi olarak her zaman memnun edici sonuçlar aldığımız mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz. Profesyonel destek almak için linke tıklayarak bize bir mail atabilirsiniz. Size en geç birkaç saat içerisinde geri dönüş yapacağımıza emin olabilirsiniz: SEO Teklif Al


Önceki Yazı : Bitcoin'e Vergi Mi Geliyor?

Sonraki Yazı : Kripto Paralara Vergi Geliyor, BTC Vergileri Hakkında