Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli

Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli

20 Mart 2017   Kategori : Genel

Web sitesi nasıl yaptırılır? Web sitesi oluşum aşamaları nedir?

Bir önceki yazımızda "Neden Bir Web Siteniz Olmalı" diyerek, web sitesinin önemi hakkında bilgiler paylaşmıştık. Önceki yazımızı okuyup bir web sitesi açtırma düşüncesi içerisinde girdiyseniz, fakat "bu işler nasıl yürür, ben anlamam" diyorsanız bu yazımız ile kafanızdaki soru işaretlerini azaltıp fikir vermeye çalışacağız.

 

Hangi konuda, nasıl bir web sitesi açtırmak istediğinizi belirleyin!

Siteniz kurumsal bir site mi olacak, kişisel bir site mi olacak. Ne ile ilgili bir web sitesi açtırmak istiyorsanız karar verdikten sonra Google'de açtırmak istediğiniz site ilgili örnekler varsa bunları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

 

Beklentileriniz belirleyin!

Mesela bir blog sitesi açtırarak yemek tarifleri paylaşmak istiyorsunuz, veya gezi yazıları paylaşmayı düşünüyorsunuz. Sitenizi gerek laptobunuzdan, gerek akıllı telefonunuzdan kolayca yönetebilmek, yeni içerikler eklemek istiyorsunuz. Bunları göz önünde bulundurarak sitenizden beklentilerinizi ve isteklerinizi belirleyebilirsiniz.

 

Sitenizi açtıracağınız doğru firmayı seçin!

Açtıracağınız site hakkında üç aşağı beş yukarı bir fikir oluştu. Peki, bu siteyi kime yaptırırsanız en iyi hizmeti alabilirsiniz? Unutmayın ki sitenizi 1 kere açtıracaksınız ve yıllarca siteniz sizi temsil edecek. Sitenizin güvenliği, hızı, yönetim kolaylığı, teknik desteği açısından doğru kişiler ile çalışmanız sizin için en iyisi olacaktır.

 

Daha fazla bilgi almak, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmak için : İletişim Formu nu doldurun, sizi arayıp bilgilendirelim.

Bizimle çalışmak isterseniz : Teklif Al linkine tıklayarak formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.


Önceki Yazı : Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

Sonraki Yazı : Responsive Tasarım Nedir?