Web Tasarım Firmaları - İzmir Yazılım

Web Tasarım Firmaları - İzmir Yazılım

09 Mayıs 2019   Kategori : Tasarım

İzmir'de yüzlerce web tasarım firması bulunmaktadır. Web sitesi açtırmak isteyen kişisel, kurumsal & firmalar istedikleri hizmeti en sağlıklı ve en iyi şekilde almak istemektedirler. Ancak her web tasarım firmasının çalışma şekli aynı değildir ve internet sitesi açtırmak istiyorsanız, kimlere ve nasıl yaptıracağınızı çok iyi seçmeniz önemlidir. Nasıl ki araba, ev alırken çok iyi araştırmalar yapıyorsanız, internet sitenizi de en doğru firmaya yaptırmanız gerekmektedir; çünkü bir kere açmış olduğunuz sitenizi, daha sonra çeşitli sebeplerden dolayı tekrar tekrar yenilemek istemeyebilirsiniz.


En iyi web tasarım firmaları, izmir web sitesi tasarım ve yazılım işleri, SEO ve sosyal medya hizmetleri, reklam, kurumsal kimlik çalışmaları...

İyi bir ajans nasıl belli olur? Firma seçimi yapılırken nelere dikkat edilmeli?

İyi ajans, müşterilerinin daima tam memnuniyetini hedefler ve bunun için çok çalışır. Müşterinin memnun olması için gerek ajansa, gerekse müşteriye bazı önemli görevler düşmektedir. Öncelikle müşteri nasıl bir web sitesi istediğini, site içerisinde ne gibi özellikler bulunacağını, hedef kitlesini ve pazarı iyi bilmesi gerekmektedir ve bunları ajansa doğru bir şekilde aktarabilmelidir. Ajans ise, müşteriden aldığı bilgiler doğrultusunda en iyi fiyat çalışmasını hazırlayıp detaylı bir şekilde müşteriye sunmalıdır. Eğer anlaşma sağlanırsa süreç boyunca karşılıklı iletişim halinde kalınarak site tasarımı ve yazılımı için aşama aşama kontroller sağlanmalı ve onay alınmalıdır. Düzenli kontrol, teslim süresi için önemli faktörlerdendir.

Web sitesi fiyatlarını etkileyen bir çok durum mevcuttur. Her internet sitesinin fiyatı aynı olamayacağı gibi, teslim süresi ve işçiliği de aynı olmayacaktır. Çünkü; web siteleri de bir nevi üretim sektörüdür. Hiçbir şey yokken, sıfırdan sitenin tasarımı ve görsel düzenlemeleri yapılır, daha sonrasında ise bu görsel tasarımın işlevsel hale dönüşmesi için on binlerce satır kod yazılır. Tüm bu süreç için yıllar boyunca kazanılan tecrübeler bulunmaktadır ve dolayısı ile aslında soyut değil somut işler ortaya çıkmaktadır.
 

İzmir Web Tasarım ve Yazılım Firması

İzmir web sitesi tasarım için 35 KOD - Web Hizmetleri olarak tüm müşterilerimize karşı 100% Memnuniyet Garantisi hedefiyle çıktığımız bu yolda, en iyisini isteyen herkes için özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Genç beyinler olarak aktif ve yorulmak bilmeyen çalışma azmimiz ile daima en iyi hizmet garantisi için mutlak gayret ile yolumuza devam ediyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz ile bağlantılarımız 35 KOD AİLESİ olarak devam ediyor ve sadece internet sitesi, kurumsal kimlik çalışmaları, SEO optimizasyon çalışmaları, e-ticaret siteleri gibi hizmetler ile kalmayıp tüm web hizmetleri projeleri için yenilikçi fikirlerimiz ve bilgimiz ile daimi olarak bulunmaya devam ediyoruz.
 

En iyi seçimi yapın, 35 KOD ailesine katılın: Teklif formunu doldurmak için tıklayın


Önceki Yazı : Vine Yeni İsmiyle Geri Dönüyor

Sonraki Yazı : İnterneti Güvenli Kullanmanın Yolları